Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante
När du bor i villan Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante kan du enkelt nå Ravine Thomas Bain Chaud, som ligger ungefär 11 minuter bort till fots.
Villan ligger också inom 2 km från Indigoterie de l'Anse a la Barque och inom 2,1 km från Plage de petite anse.
I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.
I villan Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante finns kylskåp, ugn och köksredskap för självhushållning. Gästerna kan njuta av västindiska rätter på restaurangen Le Jardin d'Anichi, som ligger cirka 10 minuter med bil från detta boende. Den närmaste busshållplatsen är Massieux, belägen inom några kvarter från denna villa.
- Flygplatser
- Terre-de-Haut Flygplats37 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller den strandnära villan Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante en trådlös internetanslutning?
Ja, den strandnära villan Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante erbjuder Wi Fi. - ❓
Vad är priset för en natt på villan Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante?
Genomsnittspriset i villan Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante är 93$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Finns det ett kök i den strandnära villan Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante?
Ett kök finns i den strandnära villan Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante?
Ja, en bubbelpool erbjuds i villan Souffle Au Paradis A Thomas Bouillante. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
Gästerna i denna villa kan enkelt nå Ravine Thomas Bain Chaud och Indigoterie de l'Anse a la Barque, som ligger 950 meter från boendet respektive 2 km bort.